Armada Mutfak Telefon
Twitter
» Hakkımızda

1996 yılında kurucumuz Sadık ÇINAR önderliğinde faaliyetine şirketimiz, 1986 dan  beri edindiği tecrübesiyle bugün Endüstriyel Mutfak sektöründe saygın ve önemli kuruluşlardan birisi olmuştur.

Endüstriyel mutfak ve ekipmanları sektöründe yarım asıra dayanan tecrübesiyle tüm  endüstriyel projelerde çözüm ortaklığı anlayışıyla yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı hizmeti benimseyerek dünya da endüstriyel mutfak alanında ihtiyaç duyulan  ekipmanları yurt içi ve dışı kaynaklardan tedarik ederek; yaygın dağıtım ağı  ve stok çeşitliliği ile beklentilerin ötesinde hizmet sağlayan bir firmadır.

Firmamız; Yurtiçi ve dışındaki önemli projelere imza atmış, bir çok alanda anahtar teslim projeleri tamamlamıştır.

Armada Grup mimari projeler için; tasarım, danışmanlık ve anahtar teslimi çözümlerin lider sağlayıcısıdır.

Bir çok yerli ve yabancı organizasyonda; planlama, üretim ve anahtar teslimi projeleri yönetmiştir.

Sahip olduğu tecrübe ve deneyim, markaya; özel müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için özel benzersiz bir avantaj sağlamıştır.

Faaliyet kollarını genişleten şirketimiz; İnşaat, Mimarlık, Gıda ve  Turizm  sektörlerinde de aktif bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir.

Bugün de giderek büyüyen Armada Grup;  Avrupa, Afrika, Asya ve Ortadoğu bölgesinde bitirdiği yüksek ölçekli projeler ile ülkesini en iyi şekilde temsil etmiş ve büyük başarılar sağlamıştır.

Hizmet verdiği kurumların  güvenini kazanmış olan şirketimiz, verilen bu değerli desteğe teşekkür etmektedir.

Armada Mutfak